Historia firmy

Firma WALMED Sp. z o.o. została założona w 2001 roku i od samego początku należy do grona wiodących i najstabilniejszych przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą oraz serwisem sprzętu medycznego. Swoje działania prowadzimy na ternie całego kraju, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów. Naszymi odbiorcami jest ponad 960 placówek szpitalnych oraz przychodni publicznych i niepublicznych. Specjalizujemy się w wyposażaniu placówek medycznych w wysokiej klasy sprzęt medyczny użytkowany na wszystkich oddziałach szpitalnych, a w szczególności OIOM, SOR, Blok Operacyjny, Chirurgia, Neonatologia oraz Ginekologia i Położnictwo.

Postaw na zespół fachowców z doświadczeniem

Obecnie WALMED to zespół 20 osób służących pomocą i fachową radą z zakresu sprzętu medycznego. Oprócz przedstawicieli regionalnych w naszej strukturze organizacyjnej są zatrudnieni również managerowie odpowiedzialni za poszczególne grupy produktowe, dzięki czemu możemy zawsze służyć profesjonalnym doradztwem i specjalistyczną wiedzą z zakresu oferowanych sprzętów i urządzeń.

Ponadto posiadamy wykwalifikowany dział serwisu, co bez wątpienia jest mocną stroną naszej firmy. Oprócz sprzętu dostarczamy niezbędne akcesoria i materiały eksploatacyjne jak również zapewniamy instalację i szkolenia dla personelu medycznego.

Nagrody i wyróżnienia

W uznaniu za bardzo dobrą działalność naszej firmy zostaliśmy w ostatnich latach uhonorowani w popularnych rankingach między innymi takich magazynów jak „Forbes” w rankingu „Diamenty Forbesa”. Zostaliśmy również nominowani do nagrody w kategorii „Wiarygodna Firma”.

Szeroka oferta firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi ssaki elektryczne. Są to urządzenia używane w sytuacjach, gdy nie ma możliwości skorzystania z tradycyjnego źródła zasilania (na przykład z gniazdka elektrycznego). Swoje zastosowanie znajdują między innymi podczas transportowania chorego. Oprócz tego dostarczamy także respiratory stacjonarno-transportowe, aparaty EKG oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych sprzętów dla swoich potrzeb.