Defibrylatory

 • Defibrylator Lifepak 1000

  Model LIFEPAK 1000 o klasie ochrony IP55 jest najsolidniejszym spośród automatycznych zewnętrznych defibrylatorów stworzonych przez firmę Physio-Control.

 • Defibrylator Lifepak 15

  Monitor/defibrylator LIFEPAK® 15 wyznacza nowy standard w medycynie ratunkowej.
  Przeznaczony jest dla zespołów zaawansowanego podtrzymywania życia, zainteresowanych systemem najnowocześniejszym klinicznie i eksploatacyjnie oraz najbardziej niezawodnym.
  W modelu 15 zastosowano technikę monitorowania SpO2, CO i methemoglobiny (Masimo Rainbow SET), metronom do ucisku klatki i wentylacji oraz możliwość zwiększenia energii do 360J.

 • Defibrylator Lifepak 20e

  Zaopatrzony w liczne funkcje i zaawansowany klinicznie defibrylator/monitor LIFEPAK® 20e jest urządzeniem bardzo intuicyjnym dla ratowników.
  Umożliwia on również pracę zarówno w trybie AED jak i manualnym, co umożliwia lekarzom i ratownikom szybkie i łatwe zastosowanie terapii.
  Moduł CodeManagement™ dodaje funkcję kapnografii z rejestracją krzywej zmian i bezprzewodowe połączenie, co rozszerzy możliwość sprawowania skutecznej kontroli nad resuscytacjami w Państwa placówce, od fazy przygotowywania do fazy dokonywania przeglądu.