Aparaty EKG

  • Aparat EKG Comen CM-1200

    12 – kanałowy elektrokardiograf  z wyświetlaczem graficznym 12.1”, umożliwiający wygodną obserwację z różnych perspektyw. Dotykowy ekran i załączony rysik do pisania ręcznego ułatwiają sterowanie urządzeniem i pozwalają na szybsze wprowadzanie danych. Aparat CM1200 posiada interfejs obsługujący wiele języków oraz drukarkę umożliwiającą zapis na papierze w różnym rozmiarze. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom do przetwarzania danych aparat CM1200 umożliwia generowanie elektronicznych raportów i zdalną diagnozę. przydatny w zastosowaniach mobilnych oraz w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Urządzenie może czerpać zasilanie zarówno z sieci jak i z wbudowanego litowego akumulatora, którego pojemność wystarcza na 2 godziny pracy. Tryb uśpienia umożliwia oszczędzanie energii i wydłużenie żywotności ekranu LCD. Wewnętrzna pamięć 10000 badań EKG, interfejs umożliwiający przenoszenie danych do komputera w celu zwiększenia pojemności pamięci.

  • Aparat EKG Comen CM-1200A

    12 – kanałowy elektrokardiograf  z wyświetlaczem graficznym 8,4”. Obsługa przy pomocy ekranu dotykowego lub za pomocą przycisków funkcyjnych i klawiatury alfanumerycznej.. Urządzenie może czerpać zasilanie zarówno z sieci jak i z wbudowanego litowego akumulatora, którego pojemność wystarcza na 2 godziny pracy. Wewnętrzna pamięć 300 badań EKG, interfejs umożliwiający przenoszenie danych do komputera w celu zwiększenia pojemności pamięci. Mapa stanu podłączenia odprowadzeń obrazująca przewodzenie odprowadzeń EKG. Możliwość wydruku na papierze termoczułym o szerokości 210 mm i 216 mm oraz w formacie A4.

  • Aparat EKG Comen CM-600

    6 – kanałowy elektrokardiograf  z wyświetlaczem graficznym 5.7”, pamięcią 300 badań oraz klawiaturą alfanumeryczną ułatwiającą wprowadzanie danych. Szczególnie przydatny w zastosowaniach mobilnych oraz w pomieszczeniach o ograniczonej powierzchni. Urządzenie może czerpać zasilanie zarówno z sieci jak i z wbudowanego litowego akumulatora. Aparat wyposażony w wewnętrzną drukarkę termiczną oraz  w automatyczny pomiar i interpretację wyników dla dorosłych i dzieci. Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia do zewnętrznej drukarki laserowej. Aparat EKG posiada możliwość archiwizacji danych z użyciem zewnętrznych pamięci USB.