Respiratory

Profesjonalny respirator służący do wentylacji powinien być niezawodny i działać bardzo dokładnie, pomagając pacjentom w swobodnym oddychaniu. Dzięki zastosowaniu konkretnych rozwiązań technologicznych możliwe jest użytkowanie ich zarówno na sali szpitalnej, w trakcie transportu, jak również w domu. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne umożliwiają pracę w różnych warunkach otoczenia.

Istotne znaczenie ma także trwałość i wytrzymałość sprzętu. Urządzenia w naszej ofercie posiadają mocną obudowę odporną na wstrząsy i uderzenia. Uniwersalność oraz łatwość obsługi sprawiają, że sprzęt staje się niezbędnym urządzeniem dla każdej jednostki medycznej. W naszej ofercie znajdują się modele pneumatyczne oraz transportowe. Pracują w trybie przystosowanym do reanimacji bądź Przerywanej Wentylacji Obowiązkowej (IMV).

 • respiratory noworodkowe

  4 Produkty
 • respiratory pneumatyczne

  2 Produkty
 • respiratory stacjonarno-transportowe

  2 Produkty
 • Respirator Airon Neuton S

  pNeuton S jest małym, lekkim respiratorem transportowym przeznaczonym do użytku dla pacjentów pediatrycznych oraz dorosłych, o wadze 23 kg lub wyższej. Jest to respirator o cyklu czasowym i ograniczonym przepływie zapewniający Przerywaną Wentylację Obowiązkową (IMV). W tym trybie wentylacji pacjentowi jest zapewniane regulowane tempo oddechu oraz objętość oddechowa. Pacjent może również oddychać samodzielnie z minimalnym wysiłkiem pomiędzy wymuszonymi oddechami. pNeuton S jest respiratorem pneumatycznym, zatem do wentylacji pacjenta nie jest wymagane zasilanie elektryczne.

 • Respirator Airon pNeuton A

  pNeuton A jest małym, lekkim respiratorem transportowym przeznaczonym do użytku dla pacjentów pediatrycznych oraz dorosłych, o wadze 23 kg lub wyższej. Jest to respirator o cyklu czasowym i ograniczonym przepływie zapewniający Przerywaną Wentylację Obowiązkową (IMV). W tym trybie wentylacji pacjentowi jest zapewniane regulowane tempo oddechu oraz objętość oddechowa. Pacjent może również oddychać samodzielnie z minimalnym wysiłkiem pomiędzy wymuszonymi oddechami. pNeuton A jest respiratorem pneumatycznym. Do wentylacji pacjenta nie jest wymagane zasilanie elektryczne.

 • Respirator Bellavista 1000

  Respirator nowej generacji dla dorosłych, dzieci i noworodków.

  Dotykowy ekran 13,3” (do 8 wyświetlanych krzywych i pętli oddechowych), kompaktowa budowa, wbudowana cicha i wydajna turbina oraz mieszalnik tlenu (płynna regulacja stężenia tlenu w mieszaninie w zakresie 21-100%).

 • Respirator Bellavista 1000E

  Respirator nowej generacji dla dorosłych, dzieci i noworodków.

  Dotykowy ekran 17,3” (do 8 wyświetlanych krzywych i pętli oddechowych), kompaktowa budowa, wbudowana cicha i wydajna turbina oraz mieszalnik tlenu (płynna regulacja stężenia tlenu w mieszaninie w zakresie 21-100%).

 • Respirator F120 Mobile

  Respirator F120 Mobile to niespotykanie prosty w obsłudze respirator transportowy do prowadzenia wentylacji noworodków oraz niemowląt podczas transportu. F120 Mobile posiada zwartą konstrukcję oraz uporządkowany i przejrzysty układ przycisków i przełączników, którego wszystkie elementy znajdują się od strony przedniej urządzenia.
  Tak ergonomicznie zaprojektowany respirator transportowy sprawia, że już na pierwszy rzut oka jego obsługa jest bardzo intuicyjna i prosta. Niezależne źródła zasilania takie jak wbudowany kompresor i bateria są istotnymi cechami F120 Mobile który idealnie nadaje się do prowadzenia wentylacji mechanicznej podczas transportu zewnątrz-i wewnątrzszpitalnego.

 • Respirator Sophie

  Respirator SOPHIE łączy w sobie wszystkie rodzaje wentylacji ograniczonej ciśnieniowo z możliwością zdefiniowania objętości docelowej lub ograniczenia objętości pojedynczego wdechu.

  Zapewnia najwyższej jakości i unikalną technologię nawilżania gazów oddechowych w wyniku zastosowania zintegrowanego nawilżacza, który jest umieszczony przed obwodem oddechowym pacjenta. SOPHIE charakteryzuje najmniejsza na rynku przestrzeń martwa na poziomie 0.5ml, co w połączeniu z wbudowanym oscylatorem (HFO) oferuje użytkownikowi doskonałe narzędzie do prowadzenia wentylacji we wszystkich trybach za pomocą jednego respiratora.

  SOPHIE w wyniku zastosowania nowatorskich technologii nie wymaga zmiany systemu rur pacjenta podczas przechodzenia z HFO do wentylacji konwencjonalnej i odwrotnie, a zaawansowane możliwości monitorowania parametrów wentylacji pozwalają na doskonałą kontrolę i oceną stanu noworodka.