respiratory noworodkowe

 • Respirator F120 Mobile

  Respirator F120 Mobile to niespotykanie prosty w obsłudze respirator transportowy do prowadzenia wentylacji noworodków oraz niemowląt podczas transportu. F120 Mobile posiada zwartą konstrukcję oraz uporządkowany i przejrzysty układ przycisków i przełączników, którego wszystkie elementy znajdują się od strony przedniej urządzenia.
  Tak ergonomicznie zaprojektowany respirator transportowy sprawia, że już na pierwszy rzut oka jego obsługa jest bardzo intuicyjna i prosta. Niezależne źródła zasilania takie jak wbudowany kompresor i bateria są istotnymi cechami F120 Mobile który idealnie nadaje się do prowadzenia wentylacji mechanicznej podczas transportu zewnątrz-i wewnątrzszpitalnego.

 • Respirator Sophie

  Respirator SOPHIE łączy w sobie wszystkie rodzaje wentylacji ograniczonej ciśnieniowo z możliwością zdefiniowania objętości docelowej lub ograniczenia objętości pojedynczego wdechu.

  Zapewnia najwyższej jakości i unikalną technologię nawilżania gazów oddechowych w wyniku zastosowania zintegrowanego nawilżacza, który jest umieszczony przed obwodem oddechowym pacjenta. SOPHIE charakteryzuje najmniejsza na rynku przestrzeń martwa na poziomie 0.5ml, co w połączeniu z wbudowanym oscylatorem (HFO) oferuje użytkownikowi doskonałe narzędzie do prowadzenia wentylacji we wszystkich trybach za pomocą jednego respiratora.

  SOPHIE w wyniku zastosowania nowatorskich technologii nie wymaga zmiany systemu rur pacjenta podczas przechodzenia z HFO do wentylacji konwencjonalnej i odwrotnie, a zaawansowane możliwości monitorowania parametrów wentylacji pozwalają na doskonałą kontrolę i oceną stanu noworodka.