Opieka nad pacjentem narażonym na gwałtowne pogorszenie zdrowia obejmuje prowadzenie stałego nadzoru nad jego funkcjami życiowymi.

Dostępne w ofercie kardiomonitory C70-C90 dedykowane są dla oddziałów szpitalnych intensywnej opieki i ratownictwa medycznego. Ze względy na kompaktową budowę, łatwość obsługi oraz wydajną baterię, mogą być wykorzystywane również w warunkach domowych, przy zachowaniu niezbędnej mobilności. Niezależnie od miejsca i warunków, w jakich jest prowadzony monitoring pacjenta pozwalają one na usprawnienie opieki oraz szybką reakcję w sytuacji zagrożenia.

W urządzeniach serii C70 i C90 – nowoczesnych kardiomonitorach modułowych wykorzystano osiągnięcia technologiczne oraz możliwości IT, które pozwoliły na stworzenie wydajnego, bezawaryjnego systemu monitorującego, o bardzo szerokim zakresie. Zindywidualizowany, szczegółowy zapis czynności organizmu obejmuje EKG, pomiar pulsu, tętna, ciśnienia oraz wielu szczegółowych parametrów, pozwalających na optymalizację opieki nad pacjentem. Konstrukcja modeli kardiomonitorów C70 i C90 pozwala na ich podłączenie do centralnego systemu monitorującego, jak również użytkowanie mobilne.

Filter