Od pierwszego użycia „żelaznych płuc” minęło wiele lat, a rynek sprzętu medycznego służącego do ratowania zdrowia i życia pacjentów, poddany nieustannej rewolucji technologicznej zmienił się nie do poznania. Respiratory, choć unowocześnione, wciąż jednak stanowią niezmiennie jedno z najważniejszych urządzeń wśród aparatury podtrzymującej czynności życiowe.

Modele dostępne w naszej ofercie to podręczne, lekkie i proste w obsłudze respiratory pneumatyczne – transportowe, z przeznaczeniem dla oddziałów szpitalnych, karetek czy lotniczych służb ratunkowych. Dedykowane są one do działań medycznych w czasie transportu między szpitalami, jak i pomiędzy oddziałami wewnątrz jednostki. Urządzenia pneumatyczne zapewniają mechaniczną wentylację bez konieczności podłączania zasilania elektrycznego, gwarantując pacjentom utrzymanie właściwego tempa oddechu i jego regulacji oraz odpowiedniej dla przypadku objętości oddechowej.

Modele, które dla Państwa dystrybuujemy pochodzą od światowych producentów i mają za zadanie wspomagać lub całkowicie zastąpić pracę płuc. Zapewniają podtrzymanie funkcji narządów zawsze wtedy, gdy na pierwszym miejscu stawiane jest ludzkie życie.

Filter