Nowoczesne, zaawansowane technologicznie moduły przyczyniają się do wyjątkowej funkcjonalności urządzeń. Każdy kardiomonitor, prezentowany w naszej ofercie, zapewnia wiarygodny i precyzyjny monitoring pacjentów znajdujących się w stanie krytycznym. Produkt pozwala na śledzenie wielu funkcji życiowych. Są to sprzęty wyjątkowo uniwersalne, możliwe do połączenia w jedną sieć w ramach danego oddziału.

Urządzenia zaopatrzone zostały w duży wyświetlacz i przyjazny dla użytkowników interfejs w języku polskim, co zwiększa komfort użytkowania. Dzięki odpowiedniej budowie możliwe jest wygodne korzystanie z kardiomonitorów i dostosowanie ich do konkretnych potrzeb personelu medycznego. Kompaktowa, zwarta konstrukcja oraz dodatkowe elementy umożliwiają podwieszenie urządzenie na łóżku bądź inkubatorze.

Kardiomonitor monitoruje i rejestruje najważniejsze parametry życiowe pacjenta, bez względu na wiek (może być stosowany również u noworodków). Wśród analizowanych parametrów znajdują się:
EKG – szczegółowa analiza w celu obserwowania pracy serca, respiracja – pomiar liczby oddechów na minutę, wraz z alarmem na wypadek bezdechu, nieinwazyjny pomiar ciśnienia krwi, tętno, saturacja – poziom wysycenia hemoglobiny tlenem (prawidłowy poziom to 95%, przy tlenoterapii 99-100%, spadek poniżej 90% świadczy o niewydolności oddechowej i ryzyku niedotlenienia), temperatura.

Urządzenie wskazuje na parametry istotne dla personelu lekarskiego i pielęgniarskiego.

Filter