Kardiomonitory

Nowoczesne, zaawansowane technologicznie moduły przyczyniają się do wyjątkowej funkcjonalności urządzeń. Każdy kardiomonitor, prezentowany w naszej ofercie, zapewnia wiarygodny i precyzyjny monitoring pacjentów znajdujących się w stanie krytycznym. Produkt pozwala na śledzenie wielu funkcji życiowych. Są to sprzęty wyjątkowo uniwersalne, możliwe do połączenia w jedną sieć w ramach danego oddziału.

Urządzenia zaopatrzone zostały w duży wyświetlacz i przyjazny dla użytkowników interfejs w języku polskim, co zwiększa komfort użytkowania. Dzięki odpowiedniej budowie możliwe jest wygodne korzystanie z kardiomonitorów i dostosowanie ich do konkretnych potrzeb personelu medycznego. Kompaktowa, zwarta konstrukcja oraz dodatkowe elementy umożliwiają podwieszenie urządzenie na łóżku bądź inkubatorze.

Kardiomonitor monitoruje i rejestruje najważniejsze parametry życiowe pacjenta, bez względu na wiek (może być stosowany również u noworodków). Wśród analizowanych parametrów znajdują się:
EKG – szczegółowa analiza w celu obserwowania pracy serca, respiracja – pomiar liczby oddechów na minutę, wraz z alarmem na wypadek bezdechu, nieinwazyjny pomiar ciśnienia krwi, tętno, saturacja – poziom wysycenia hemoglobiny tlenem (prawidłowy poziom to 95%, przy tlenoterapii 99-100%, spadek poniżej 90% świadczy o niewydolności oddechowej i ryzyku niedotlenienia), temperatura.

Urządzenie wskazuje na parametry istotne dla personelu lekarskiego i pielęgniarskiego.

 • Kardiomonitory kompaktowe

  5 Produkty
 • Kardiomonitory kompaktowo-modułowe

  5 Produkty
 • Kardiomonitory modułowe

  2 Produkty
 • C100

  Specjalistyczny monitor sercowo-naczyniowy C100 to monitor kompaktowo-modułowy + EKG + Aparat do wektokardiografii+ Monitor telemetryczny.

 • Kardiomonitor Comen C30

  COMEN C30 należy do specjalistycznych monitorów nowej generacji, przeznaczonych do użytku w transporcie. Zaprojektowany został zgodnie z wymogami w zakresie monitorowania pacjenta w miejscu udzielania pierwszej pomocy oraz podczas transportu karetką – pod względem praktyczności, wygody i niezawodności. Wykonany jest z wytrzymałych tworzyw sztucznych PC/ABS, ma wyświetlacz LCD o wysokiej jasności i dużej odporności na zarysowania. Do monitora dołączona jest specjalistyczna walizka pierwszej pomocy z zamocowanym pakietem obsługi oraz pakietem pierwszej pomocy, którą można nosić w różny sposób. Całe urządzenie jest przenośne, solidne, niezawodne, stabilne, wodoodporne, ognioodporne oraz odporne na upadki. Wyświetlanie parametrów możliwe jest również na dworze przy silnym świetle słonecznym.

 • Kardiomonitor Comen C50

  Kardiomonitor C50 firmy COMEN jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem medycznym, zapewniającym precyzję oraz dokładne pomiary wielu funkcji życiowych. Bardzo wytrzymała, wodoodporna obudowa wraz z uchwytem, wewnętrzna bateria oraz niewielka masa aparatu, zapewnią użyteczność tego kardiomonitora praktycznie w każdych warunkach.

 • Kardiomonitor Comen C60-Neonatal

  Kardiomonitor C60 firmy COMEN przeznaczony jest do monitorowania funkcji życiowych najmłodszych pacjentów. Kompaktowa obudowa, możliwość powieszenia na łóżku/inkubatorze oraz uchwyt ułatwiający transport umożliwiają mobilne zastosowanie aparatu na oddziałach położniczych.

 • Kardiomonitor Comen C70

  Kardiomonitor modułowy C70 firmy COMEN przeznaczony do szerokiego zakresu zintegrowanego monitorowania pacjenta, począwszy od pierwszej pomocy na miejscu, a skończywszy na świadczeniu pełnego zakresu usług medycznych na oddziałach szpitalnych

 • Kardiomonitor Comen C80

  Kardiomonitor kompaktowy C80 został zaprojektowany i opracowany przez firmę COMEN przeznaczony do szerokiego zakresu zintegrowanego monitorowania pacjenta, począwszy od pierwszej pomocy na miejscu, a skończywszy na świadczeniu pełnego zakresu usług medycznych na oddziałach szpitalnych.

  Monitor C80 wyposażony jest w 12,1-calowy ekran dotykowy, gniazdo karty SD, gniazdo USB, wygody uchwyt, liczne opcje instalacyjne, wodoodporną obudowę spełniającą wymogi normy europejskiej IPX1 oraz wytrzymałą konstrukcję, odporną na uderzenia i wstrząsy

  Monitor C80 spełnia wymagania dla sprzętu przeznaczonego do monitorowania pacjenta na oddziałach OIOM, skutecznie dbając o każdą sekundę ludzkiego życia.

 • Kardiomonitor Comen C86

  Kardiomonitor kompaktowy C86 został zaprojektowany i opracowany przez firmę COMEN przeznaczony do szerokiego zakresu zintegrowanego monitorowania pacjenta, począwszy od pierwszej pomocy na miejscu, a skończywszy na świadczeniu pełnego zakresu usług medycznych na oddziałach szpitalnych.

  Monitor C86 wyposażony jest w 15-calowy ekran dotykowy, gniazdo karty SD, gniazdo USB, wygody uchwyt, liczne opcje instalacyjne, wodoodporną obudowę spełniającą wymogi normy europejskiej IPX1 oraz wytrzymałą konstrukcję, odporną na uderzenia i wstrząsy

  Monitor C86 spełnia wymagania dla sprzętu przeznaczonego do monitorowania pacjenta na oddziałach OIOM, skutecznie dbając o każdą sekundę ludzkiego życia.

 • NC10

  Prosty, niezawodny, wielofunkcyjny kardiomonitor przyłóżkowy. Kardiomonitor z serii Comen NC został
  stworzony do inteligentnego monitorowania przyłóżkowego: semimodularny, lżejszy, bardziej inteligentny,
  bardziej wydajny, a także ładniejszy niż kiedykolwiek.

 • NC12

  Prosty, niezawodny, wielofunkcyjny kardiomonitor przyłóżkowy. Kardiomonitor z serii Comen NC został
  stworzony do inteligentnego monitorowania przyłóżkowego: semimodularny, lżejszy, bardziej inteligentny,
  bardziej wydajny, a także ładniejszy niż kiedykolwiek.

 • NC19

  Kardiomonitor NC19 posiada standardowy interfejs graficzny zintegrowany z technologią sprzętową i programową zaczerpniętą ze sprawdzonych produktów C90 i C70. Posiada nie tylko płaski i panoramiczny wyświetlacz LCD, jest również wydajny w zakresie przetwarzana informacji.

 • NC8

  Prosty, niezawodny, wielofunkcyjny kardiomonitor przyłóżkowy. Kardiomonitor z serii Comen NC został
  stworzony do inteligentnego monitorowania przyłóżkowego: semimodularny, lżejszy, bardziej inteligentny,
  bardziej wydajny, a także ładniejszy niż kiedykolwiek.