Misja i wartości

Misją firmy WALMED Sp. z o.o. jest dostarczanie specjalistycznego wyposażenia do różnego rodzaju placówek medycznych. W ramach prowadzonych działań oferujemy sprzęt wykorzystywany na oddziałach, takich jak położnictwo, ginekologia, neonatologia, chirurgia, blok operacyjny, SOR, a także OIOM. Pragniemy, aby wszelkie dostępne urządzenia, produkty i akcesoria służyły ratowaniu ludzkiego zdrowia oraz życia. Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki dostarczaniu nowoczesnych sprzętów pochodzących od renomowanych w branży medycznej wytwórców.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Już od wielu lat jesteśmy wiodącą i stabilną firmą zajmującą się sprzedażą oraz serwisem sprzętu medycznego, która świadczy swoje usługi na terenie całego kraju. Na chwilę obecną naszymi klientami jest niemalże 1.000 placówek szpitalnych oraz przychodni publicznych i niepublicznych.

Zależy nam, aby każda placówka posiadała sprzęt medyczny, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Między innymi dlatego w naszej kadrze znajdują się doświadczeni eksperci oraz menadżerowie służący fachowym doradztwem z zakresu sprzętu medycznego. Pragniemy, aby oferowany przez nas sprzęt służył przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. W tym celu powstał nasz dział serwisowy, obsługujący wszelkiego rodzaju usterki i dostarczający części zamienne do urządzeń. Oprócz tego zapewniamy instalację sprzętów oraz szkolenia dla personelu medycznego. Dzięki temu wszelkie urządzenia będą mogły być obsługiwane w sposób właściwy i bezpieczny.

Zaufaj renomowanej marce

W uznaniu za bardzo dobrą działalność naszej firmy oraz profesjonalną obsługę Klientów zostaliśmy w ostatnich latach uhonorowani w popularnych rankingach. Zostaliśmy wyróżnieni przez magazyn „Forbes” w rankingu „Diamenty Forbesa”, a także nominowani do nagrody w kategorii „Wiarygodna Firma”. Wszystko to powoduje, że wartości, jakimi się kierujemy w swojej pracy są zauważalne nie tylko w sferze medycznej, ale i biznesowej, co pozwala na nasz nieustanny rozwój.