Współczesna technologia postawiła milowy krok w tematyce wspomagania czynności oddechowych. Nikt już nie pamięta „żelaznych płuc” z początków XX wieku, które zainicjowały dynamiczny rozwój aparatury oddechowej, niezmiennie niezbędnej w ratowaniu ludzkiego życia. Respiratory stacjonarno-transportowe stanowią dowód na to, że technologia warunkuje rewolucyjny postęp w działaniach medycznych i przedmedycznych, a jej możliwości realnie zwiększają szanse pacjentów na przeżycie.

Respiratory stacjonarno-transportowe, które dla Państwa dystrybuujemy to urządzenia wielofunkcyjne, pozwalające nie tylko czynnie wspomagać oddychanie, ale również stale monitorować zmiany zachodzące w organizmie pacjenta. Możliwość dostosowywania ich funkcji do szeregu zmiennych, wynikających z postępu lub ograniczenia zaburzeń czynności płuc zapewnia pełną kontrolę medyczną, a tym samym bezpieczeństwo nawet najciężej chorych pacjentów.

Dostępne w ofercie respiratory stacjonarno-transportowe dedykowane są do pracy w oddziałach szpitalnych, jak i podczas transportu. Zoptymalizowany system obsługi dotykowej usprawnia pracę personelu, stale wizualizując najważniejsze dane o stanie pacjenta.

Filter