Pomiar wybranych parametrów życiowych pacjenta wymaga stałości, a prowadzony w ten sposób nadzór nad stanem jego zdrowia pozwala na pełną indywidualizację i optymalizację opieki medycznej.

Nowoczesne kardiomonitory serii NC stanowią przykład umiejętnego połączenia systemów medycznych z technologią jutra. Ten innowacyjny sprzęt medyczny, dedykowany zarówno oddziałom szpitalnym, jak i ratownictwu medycznemu pozwala na szczegółowy zapis wielu parametrów oraz na szybką reakcję medyczną, w razie stwierdzenia nieprawidłowości.

Systemy wykorzystane w kardiomonitorach serii NC wyposażono w alarmy kluczowych parametrów, co sprawia, że opieka nad chorym jest jeszcze bardziej ukierunkowana na zachowanie stabilności oraz poprawę stanu pacjenta. Możliwość wyposażenia urządzeń w szereg dodatkowych modułów zwiększa zakres ich wykorzystania w obrębie zaawansowanych badań klinicznych.

Prosty, przejrzysty panel obsługi przyspiesza pracę, a zwiększona wydajność baterii pozwala na wykorzystanie kardiomonitorów seria NC w pracy stacjonarnej oraz mobilnie, umożliwiając bezpieczny transport chorego.

Filter