Zarówno wykonywanie prostych zabiegów, jak i skomplikowanych operacji wymaga zastosowania specjalistycznych urządzeń medycznych. Właśnie dlatego dystrybuujemy ssaki elektryczne i próżniowe oraz przydatne zestawy i akcesoria marki CHEIRON, które charakteryzują się doskonałą jakością. Zastosowana tutaj unikalna konstrukcja pompy membranowej, zaprojektowanej w oparciu o technologię amerykańską, rozwiązuje szereg problemów dotyczących innych pomp.

Dzięki systemowi tłumienia dźwięku praca urządzenia jest bardzo cicha, poziom hałasu nie przekracza 40 dB. Wibracje, wynikające z dużej częstości pracy silnika, zostały znacznie zredukowane dzięki centralnemu zawieszeniu agregatu na precyzyjnie wyważonych sprężynach. Przeciętny okres użytkowania produktów marki CHEIRON jest wyjątkowo długi.

Jako doświadczony dystrybutor z województwa mazowieckiego oferujmy ssaki przenośne lub jezdne. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu urządzenia medyczne muszą wyróżniać się funkcjonalnością również w kwestii transportowania. Obie z naszych opcji – zarówno przenośna, jak i jezdna, mogą występować w wersji elektrycznej. Bardzo przydatnym rozwiązaniem są również zestawy do centralnej próżni.

Filter