Kardiomonitory seria C

 • C100

  Specjalistyczny monitor sercowo-naczyniowy C100 to monitor kompaktowo-modułowy + EKG + Aparat do wektokardiografii+ Monitor telemetryczny.

 • Kardiomonitor Comen C30

  COMEN C30 należy do specjalistycznych monitorów nowej generacji, przeznaczonych do użytku w transporcie. Zaprojektowany został zgodnie z wymogami w zakresie monitorowania pacjenta w miejscu udzielania pierwszej pomocy oraz podczas transportu karetką – pod względem praktyczności, wygody i niezawodności. Wykonany jest z wytrzymałych tworzyw sztucznych PC/ABS, ma wyświetlacz LCD o wysokiej jasności i dużej odporności na zarysowania. Do monitora dołączona jest specjalistyczna walizka pierwszej pomocy z zamocowanym pakietem obsługi oraz pakietem pierwszej pomocy, którą można nosić w różny sposób. Całe urządzenie jest przenośne, solidne, niezawodne, stabilne, wodoodporne, ognioodporne oraz odporne na upadki. Wyświetlanie parametrów możliwe jest również na dworze przy silnym świetle słonecznym.

 • Kardiomonitor Comen C50

  Kardiomonitor C50 firmy COMEN jest zaawansowanym technologicznie urządzeniem medycznym, zapewniającym precyzję oraz dokładne pomiary wielu funkcji życiowych dzięki wbudowanym modułom pomiarowym. Bardzo wytrzymała, wodoodporna obudowa wraz z uchwytem, bateria oraz niewielka masa aparatu, zapewnią użyteczność tego kardiomonitora praktycznie w każdych warunkach.

 • Kardiomonitor Comen C60-Neonatal

  Kardiomonitor C60 firmy COMEN przeznaczony jest do monitorowania funkcji życiowych najmłodszych pacjentów. Wytrzymała obudowa z wbudowanymi modułami pomiarowymi EKG, RESP, NIBP, SpO2, 2xTemp., możliwość powieszenia na łóżku/inkubatorze oraz uchwyt ułatwiający transport umożliwiają mobilne zastosowanie aparatu na oddziałach położniczych.

 • Kardiomonitor Comen C80

  Kardiomonitor C80 został zaprojektowany i opracowany przez firmę COMEN z przeznaczeniem do szerokiego zakresu zintegrowanego monitorowania pacjenta, począwszy od pierwszej pomocy na miejscu, a skończywszy na świadczeniu pełnego zakresu usług medycznych na oddziałach szpitalnych. W standardowej konfiguracji posiada on wbudowane moduły pomiarowe EKG, RESP, NIBP, SpO2, 2xTemp.

  Monitor C80 wyposażony jest w 12,1-calowy ekran dotykowy, gniazdo karty SD, gniazdo USB, wygody uchwyt, liczne opcje instalacyjne, wodoodporną obudowę spełniającą wymogi normy europejskiej IPX1 oraz wytrzymałą konstrukcję, odporną na uderzenia i wstrząsy

  Monitor C80 spełnia wymagania dla sprzętu przeznaczonego do monitorowania pacjenta na oddziałach OIOM, skutecznie dbając o każdą sekundę ludzkiego życia.

 • Kardiomonitor Comen C86

  Kardiomonitor C86 został zaprojektowany i opracowany przez firmę COMEN z przeznaczeniem do szerokiego zakresu zintegrowanego monitorowania pacjenta, począwszy od pierwszej pomocy na miejscu, a skończywszy na świadczeniu pełnego zakresu usług medycznych na oddziałach szpitalnych. W standardowej konfiguracji posiada on wbudowane moduły pomiarowe EKG, RESP, NIBP, SpO2, 2xTemp.

  Monitor C86 wyposażony jest w 15-calowy ekran dotykowy, gniazdo karty SD, gniazdo USB, wygody uchwyt, liczne opcje instalacyjne, wodoodporną obudowę spełniającą wymogi normy europejskiej IPX1 oraz wytrzymałą konstrukcję, odporną na uderzenia i wstrząsy

  Monitor C86 spełnia wymagania dla sprzętu przeznaczonego do monitorowania pacjenta na oddziałach OIOM, skutecznie dbając o każdą sekundę ludzkiego życia.