Kontrolowanie parametrów życia pacjentów w różnych stanie i zmiennych warunkach wymaga użytkowania specjalistycznego sprzętu, którego możliwości technologiczne pozwolą na zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedniego poziomu opieki medycznej i przedmedycznej.

Dostępne w ofercie innowacyjne kardiomonitory seria C przystosowane są do pracy w miejscu udzielania pierwszej pomocy, na oddziałach szpitalnych, blokach operacyjnych, a także oddziałach intensywnej terapii i neonatologii. Wydajny akumulator litowo-jonowy zastępuje zasilanie sieciowe, dzięki czemu dystrybuowane przez nas urządzenia stanowią jednostki mobilne, przydatne również podczas transportu. Dokładność i niezawodność kardiomonitorów serii C pozwala na nieustanną pracę, a najwyższa dokładność pomiarowa umożliwia odpowiednią opiekę nad pacjentami, nawet w najcięższych stadiach chorobowych.

Przejrzysty, graficzny interfejs oraz intuicyjny system sterowania kardiomonitorów serii C usprawnia pracę personelu medycznego i ułatwia nadzór nad zmianami parametrów życiowych i fizjologicznych pacjentów. Dostępne w ofercie urządzenia to systemy, których w sprawowaniu opieki i kontroli przebiegu leczenia nie da się zastąpić.

Filter