Serwis

Firma WALMED oferuje nie tylko dystrybucję, ale i świadczy również serwis urządzeń medycznych. Wiele lat na rynku pozwoliło nam dokładnie zapoznać się z aparaturą pochodzącą od najlepszych producentów. Dzięki temu prace serwisowe są szybkie i skuteczne. Przywracamy sprawność m.in. respiratorom, jak i innym elementom wyposażenia gabinetów lekarskich.

Nasi serwisanci dbają o w pełni profesjonalne i indywidualne podejście do Klientów. Doskonale też rozumiemy, że w przypadku serwisowania produktów, na których pracują lekarze i inni członkowie białego personelu, liczy się przede wszystkim czas. Dlatego naprawa urządzeń medycznych stanowi dla nas najwyższy priorytet.

Jak zgłosić usterkę?

Aby oddać aparaturę do naprawy w naszej firmie w Warszawie, można skontaktować się z nami albo telefonicznie albo przez formularz, dostępny na tej stronie. Wystarczy podać typ aparatury, jej numer fabryczny, placówkę, która z niej korzysta, a także opisać krótko awarię, jaka nastąpiła. Serwisant sprzętu medycznego WALMED, po wstępnym zapoznaniu się z uszkodzeniem, skontaktuje się przez podany w formularzu numer telefonu.

Jeśli więc potrzebny Państwu serwis respiratorów lub innego sprzętu – zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

  WALMED Sp. z o.o.
  ul. Ptaków Leśnych 73
  05-500 Jastrzębie k/Warszawy
  Telefon: (0~22) 7504304-05
  Serwis wew. 2
  fax : (0~22) 7504306 lub (0~22) 2111910
  email: serwis@walmed.pl