Inkubatory

 • SHELLY

 • SI-600

  Inkubator Baby Concept SI – 600 to odpowiednie urządzenie do opieki pośredniej, które zachowuje standardy najwyższej klasy inkubatorów do intensywnej opieki medycznej nad noworodkiem. Mikroprocesorowy układ sterowania czuwa nad bezpieczeństwem i dobrym stanem zdrowia małego pacjenta umożliwiając pomiar
  i regulację temperatury powietrza, monitorowanie temperatury ciała za pomocą czujnika oraz pomiar wilgotności względnej i stężenia tlenu.

 • SI-610

  Baby Comfort SI – 610 to optymalne rozwiązanie do intensywnej opieki nad noworodkiem. Inteligentna konstrukcja i wyjątkowe połączenie funkcji inkubatora pozwala sprostać najwyższym wymaganiom opieki nad wcześniakami. Dzięki wbudowanej funkcji monitorowania parametrów życiowych inkubator Baby Comfort SI – 610 zapewnia chronione, komfortowe warunki środowiska i umożliwia pracownikom reagowanie z wyprzedzeniem na potrzeby małych pacjentów.

 • TI-401

  TI-401 jest inkubatorem, przeznaczonym do transportu zewnątrz szpitalnego w oparciu o specjalne nosze/wózek, który może zostać z łatwością zamocowany w ambulansie. Równie dobrze sprawdza się jako inkubator do transportu w obrębie szpitala. Przeznaczony do tego celu specjalny wózek dobrze spełnia swoja funkcję – jest zwrotny, nie zajmuje dużo miejsca i rewelacyjnie spisuje się w ciasnych pomieszczeniach i w wąskich windach.